Veebiteraapia e kunstiteraapia läbi ekraani pakub võimalust saada osa teraapiast ka siis, kui kohale tulek ei ole võimalik kas haigusest või vahemaast tulenevalt. Selleks, et teraapia saaks veebi teel õnnestuda, on oluline, et Sul oleks olemas järgnev:
  •  Stablline interneti ühendus ja arvuti, mis võimaldaks olla seansi ajal terapeudiga ühenduses läbi kokkulepitud meediakanali.
  • Privaatne ruum, kus saad tegeleda isiklike teemadega ilma, et keegi segaks, sinu tuppa tormaks või muidu taustal figureeriks. Nii saad ennast lasta lõdvaks ja tegeleda sulle oluliste, privaatsete teemadega.
  • Kodus olemasolevad misiganes kunstivahendid ja materjalid. Kõik ei pea olema alati uus - väga hästi sobivad ka taaskasutatavad materjalid, näiteks ajalehed, ajakirjad, pakkepaberid või paberkotid. Kooliealistel on tavaliselt olemas nii vildikad kui pliiatsid - piisab ka täiesti nendest. Teraapiaprotsessi arenedes saad omale uusi ja huvitavaid vahendid soovi korral juba juurde soetada. Terapeut oskab sulle jagada soovitusi ja saab tutvustada erinevaid vahendeid, mis võiksid sulle teraapias osalemiseks sobida.